Ганебна діяльність депутатів від «Свободи» Петра Кузика та його посіпаки Назаренка

Керуючись власними мстивими мотивами та жагою до збагачення, депутат від «Свободи» Володимир Назаренко в обґрунтуванні необхідності ухвалення проектів рішень щодо   розірвання договорів оренди земельних ділянок по вул. Сумська, 3 та вул. Амурська, 4 надав недостовірні відомості щодо цільового використання ділянок орендарем. Про це заявив землекористувач, підкресливши, що через чисельні порушення Секретаріат Київської міської ради не прийняв до розгляду проекти рішень горе-депутата.

«Мотиви Назаренка цілком зрозумілі – все через нашу незговірливість сплачувати «подать» та висвітлення в публічному просторі злочинної діяльності представників «Свободи», зокрема здирництва, проведення ними руйнівних акцій тощо» – підкреслив директор  ZIM Capital Group Олександр Заголюк.

Також він додав, що компанія не отримувала жодних дозвільних документів на забудову  по  Амурській та Сумській, не проводила ніяких підготовчих робіт та використовує земельні ділянки без порушень умов договору оренди згідно її цільовому призначенню. Тож, у вимогах скасувати договір оренди Назаренко посилається не на вчинені забудовником протиправні дії, а на наміри, існуючі  лише в уяві «свободівця».

Окрім того, депутат, який мав би стояти на варті інтересів киян, чомусь абсолютно не зважає на те, що через його ініціативи бюджет міста недоотримає значну суму надходжень, за які наразі забезпечується розвиток столичної інфраструктури. Тим паче, що передати землю іншому орендарю буде неможливо, бо наявність на ній нежитлових будівель – складу, майстерні, котельні, надає право користуватись земельною ділянкою під ними та прилеглою  територією навіть за умови розірвання договору.

Все це добре відомо Назаренку, але він –  всього лише підлеглий виконавець і змушений шукати порушення навіть там, де їх нема.

За словами  керівника будівельної компанії, Назаренко «працює» за вказівками  Голови Київської міської організації ВО «Свобода» Петра Кузика, який подальші перемовини щодо врегулювання конфліктів веде особисто.

Вартий уваги і той факт, що проти Назаренка відкрито кримінальне провадження за чинення тиску на бізнес, але в момент, коли йому вже мали повідомити про підозру, до прокуратури, аби не дати хід справі, з «дружнім» візитом завітали впливові «заступники»…

Щодо Кузика, то його називають «фальшивим революціонером» та «рекетиром в тилу», бо ще в 2014 році, коли Кузик очолював Деснянську РДА, активісти району, через щомісячні побори з підприємців Троєщини у розмірі 25-30% обігу, вийшли під стіни райадміністрації з вимогою його відставки.

Але замість  відповідальності Кузик  здобув контроль за справністю сплати забудовниками  «добровільних» внесків в скарбницю «Свободи», отримавши в підпорядкування увесь будівельний сектор Києва.

Слід зазначити, що сьогодні, через передвиборчу президентську компанію, забудовники потрапили під посилений тиск «Свободи», бо в забезпеченні просування єдиного кандидата від об’єднаних націоналістичних сил Руслана Кошулинського на рахунку кожна гривня.

До речі, наскільки «єдиним» є кандидат Кошулинський – питання дуже суперечливе. Нагадаємо, що “Національний корпус”  не підтримав рішення представників окремих націоналістичних організацій висунути Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичного табору, зазначивши, що  рішення про його підтримку “націоналістичним рухом” було прийнято кулуарно, без широкого обговорення і всупереч Маніфесту націоналістичних сил.

Воно і не дивно… ВО «Свобода» вже давно не має нічого спільного зі справжнім  патріотизмом, захистом національних інтересів та служінням громаді. Вона сіє безлад та  формує феодальні відносини. За таких ганебних депутатів, як Кузик та Назаренко, наша держава через відсутність привабливості інвестування коштів в різні галузі бізнесу  втрачає усілякі шанси на європейське майбутнє.

99 Comments on “Ганебна діяльність депутатів від «Свободи» Петра Кузика та його посіпаки Назаренка”

  1. I simply want to say I’m newbie to blogging and really liked your web-site. More than likely I’m planning to bookmark your website . You absolutely come with outstanding posts. With thanks for revealing your website.

  2. I have a blog with blogger. I have actually registered my blog using a gmail account. Currently, I want to utilize a brand-new gmail account and I wanted to import my whole blog along with the posts and remarks to this new gmail id … Please inform me, is this feasible and how can it be done?.

  3. Simply obtained a Blogger account, it works good, however how do I locate different users blogs I such as with search. I keep in mind there is a way, yet I am not seeing it currently. Many thanks for your aid.

  4. Actually my blog name is not appropriate to my blog specific niche. in this time i want to convert my blog to an internet site through blog writer. yet i don’t know if i will do it, then how much will impact my blog website traffic?.

  5. Hi, i have a free wordpress blog site. I have actually included the widgets that are available in the widget area. But just how do i add widgets that are from third parties such as clustrmaps? If cost-free wordpress blogs do not permit that, which free blog solution permits that?.

  6. My buddy as well as I have been talking about individual blogs and on the internet journaling. She really feels that personal feelings as well as such ought to not expressed in such open discussion forums. I see no problem with it. Share your ideas:. 1. Do you blog site or journal?. 2. Do you prefer in person expression of feelings over written interaction?.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *