Генерал зі справжнім, щирим, українським серцем

Україна завжди славилася своїм народом, справжніми патріотами та людьми, які попри усі негаразди роблять добрі справи для своєї країни. Не всі ці імена ми знаємо, адже багато хто не полюбляє висвітлювати своє ім’я, виставляючи вчинки напоказ. Одним з таких людей є В’ячеслав Стасюк.

ПАТРІОТ

В’ячеслав Іванович Стасюк народився 19 серпня 1961 року, громадянин України, який зробив для своєї батьківщини чимало.В’ячеслав Іванович заснував благодійний фонд «Рідне полісся» задля об’єднання духу країни та допомоги її народові.

Метою Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства в умовах війни на сході України та окремих верст населення.

БЛАГОДІЙНІСТЬ

З 2016го року фонд «Рідне полісся» допомагає лікарням, районним центрам, громадським закладам та простим людям. Так у січні 2017 року фонд зробив чергову благодійну подорож місцями Житомирщіни. А саме Андрушівський та Попільнянський райони. У рамках благодійності у місцеві лікарні були передані інвалідні візки, ходунки, ролятори, комплекти постільної білизни, лікарські халати , породільні комплекти. 

Це був один з найнасиченіших днів у житті фонда. Проте, розуміючи важливість справи та необхідність наданої допомоги, працівники фонду від всього серця раді допомогти. В’ячеслав Іванович та інші меценатам, таким чином відгукуються на страждання своєї батьківщини та надають благодійно матеріальну допомогу на всі медичні заклади 7-ми районів округу.

Спільно торік вони відвідали Народицький, Малинський, Радомишльський райони та передали районним лікарням (ЦРЛ та ПМСД) інвалідні візки, ролятори, ходунки, медичний одяг та інструментарій. В’ячеслав Стасюк не збирається зупинятися на набутому, адже при спілкуванні з колективами медичних установ стало відомо ще більше нагальних потреб  і тепер народний герой має ще більше перспективних планів.

Після цього благодійного акту допомога продовжилася, відвідуванням Брусилівського, Коростишівського, Черняхівського та Володарсько-Волинського районів. До В’ячеслава Стасюка та інших меценатів також приєднається народний депутат України Дмитро Тимчук.

Новоград-Волинське міськрай ТМО також отримує значну підтримку у вигляді гуманітарної допомоги з таких розвинених країн, як Данія, Швеція, Фінляндія — під патронатом Благодійних фондів «Древляни» та «Рідне Полісся», які очолює В’ячеслав Стасюк.

ПРОЦЕС

В’ячеслав Іванович серйозною проблемою у благодійній справі визнає доставку гуманітарної допомоги, а саме — розмитнення, транспортні витрати. Наприклад, 20 тон гуманітарної допомоги вартістю 150-300 тисяч євро «тягнуть» на сплату в розмірі 5-10 тисяч євро. Тож велику вдячність благодійник висловлює народному депутату С.І. Скуратовському, котрий постійно сприяє перевезенню через кордон з мінімальними затратами.

З 2008 року Новоград-Волинському міськрай ТМО надається благодійна допомога. Йдеться про функціональні ліжка, кушетки, крісла-каталки, ролятори (ходунки з гальмами), вироби медичного призначення (інструментарій, голки, катетери, перев’язочні матеріали тощо). Це є неабиякою підтримкою для медичного персоналу та хворих, особливо — малозабезпечених.

Нещодавно у міськрай ТМО надійшла нова підтримка — дві вантажівки гуманітарної допомоги, яку розподілили між стаціонарними відділеннями. На минулому тижні В’ячеслав Стасюк завітав до пологового відділення з подарунками. Кожній вагітній та породіллі було вручено дитячий комплект, загалом — 31. У подарункові комплекти входили: ковдра, пелюшки, комбінезон, кофтинка, штанці, футболка, розпашонка, шапочки, шкарпетки та інші речі.

Лікарі міськрай ТМО, на чолі з заступником головного лікаря з медичної частини М.С. Руденком, висловили вдячність працівникам та керівництву Благодійного фонду «Рідне Полісся», сподіваючись на подальшу підтримку, яка для лікарні є дуже вагомою.

15 квітня 2014 року Міжнародна Академія Козацтва присвоїла В’ячеславу Івановичу «Золоту зірку» та звання Героя Козацького Народу, генерала-полковника.

Руху допомоги Армії Операції “Маестро” також є за що подякувати Голову Благодійного Фонду “Рідне Полісся”, генерала-лейтенанта В’ячеслава Івановича Стасюка, за цілий бус медпрепаратів та медичних матеріалів найвищої якості імпортного виробництва.

Все це доставлено у військові шпиталі та бойові підрозділи по лінії від Маріуполя й до Світлодарської дуги.

Невтомна діяльність В’ячеслава Івановича у напрямку якісного медичного забезпечення підрозділів Збройних Сил України та добровольчих формувань врятувала життя сотням українських воїнів.

ВПЛИВ

В’ячеслав Іванович Стасюк, окрім громадської та суспільної діяльності, є заступником голови координаційної ради Адміністрації Президента з питань забезпечення діяльності сектору воєнізованих формувань. Нещодавно він відзвітував перед Президентом України та членами Координаційної ради щодо проведеної роботи із забезпечення учасників АТО за 2017 рік.

Окремим пунктом В’ячеслав Стасюк доповів щодо стану забезпечення допомогою членів сімей загиблих або померлих учасників антитерористичної операції.

Члени Координаційної ради розглянули питання щодо продовження діяльності з контролю за повноцінним забезпечення воєнізованих формувань.

Учасники засідання також обговорили стан виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018 рік.

Координаційна рада має стати майданчиком не тільки для дискусій, а й для формування рішень, напрацювання відповідних змін законодавчої та нормативно-правової сфери.

В’ячеслав Іванович Стасюк наголосив, що саме завдяки Координаційній раді, суспільство отримало не просто дієвий механізм провадження змін, але й додатковий «контролючий орган», який має допомогти бійцям АТО в їх нелегкій праці – захисту України.

Тож наразі активна політична та суспільна діяльність В’ячеслава Івановича продовжується. І хоча сам генерал не полюбляє оприлюднювати свою діяльність, країна має шанувати своїх героїв та справжніх патріотів, від серця, за покликанням!

23 Comments on “Генерал зі справжнім, щирим, українським серцем”

 1. Сегодня очень много фирм пользуются складским оборудованием. По сути, сегодня каждая крупная фирма имеет свой склад. Оборудование для склада безумно тяжело найти. В особенности, если речь идёт про большие города, мегаполисы. Но, если вам нужно будет заказать складское оборудование, вы можете зайти на storehouse.ua, где вы неизбежно что-то сможете выбрать для себя.

  Компания Storehouse является современной и динамично-развивающейся корпорацией. Она отпускает комплексное оборудование складов, еще есть и [url=http://storehouse.ua/warehouse/]оборудование для склада[/url] которым пользуются по сути все большие фирмы. Если вы приняли решение сделать склад и вам потребуются стеллажи для склада, приобрести их вы можете в организации. Администраторы помогут выбрать вам необходимое оборудование согласно вашим задачам. С помощью размеров, которые вы дадите, можно подобрать стеллажи любого размера. Фирма выпускает и предлагает складские стеллажи очень хорошего качества.

  Если вам необходимы твердотопливные котлы длительного горения, приобрести такие вы можете на storehouse.ua, где вы также приобретете гарантию на оборудование. Большое количество котлов оснащены новыми параметрами. Необходимо также выделить и то, что в организации доступно оборудование для порошковой покраски. Если вам необходимы паллетные стеллажи, их возможно заказать также оптом. Достаточно огромная база стеллажей есть в продаже. Сегодня стеллажи паллетные приобретают даже супермаркеты. Они очень компактные и их удобно размещать на складах. Если вам потребуются паллетные стеллажи для склада, купить по великолепной цене стеллажи реально в компании Storehouse, где вас проинформируют по ключевым вопросам.

  В фирме работают консультанты, которые предоставляют советы и помогают с выбором. Если вы охотно хотите получить совет не по телефону, а в индивидуальном порядке, вам нужно прийти в офис компании по адресу г. Киев, ул. Бориспольская 9, корпус 27 (3-й этаж), где вам детально всё объяснят.

  У нас продаются также и консольные стеллажи и [url=http://storehouse.ua/warehouse/racks/]купить стеллажи для склада[/url] . Их реально использовать в различных целях. Они невероятно компактные, использовать их реально в в любых ваших целях. В это время консольные стеллажи купить оптимально в надёжном месте. Если вы желаете, чтобы они долго стояли, лучший вариант – зайти на storehouse.ua, где вас проконсультируют обо всём. Вы можете также приобрести консольные стеллажи для склада различных размеров и из разных материалов.

  Компания выполняет установку и демонтаж стеллажей любых размеров. Вы можете заказать глубинные стеллажи, которые идеально подойдут в гараж или в магазин. Их возможно также применять за городом в любых ваших целях. Если у вашего магазина склад расположен в другом помещении, они легко подойдут для монтажа в здании. В это время стеллажи набивные глубинные очень популярны и купить их возможно по отличной цене.

  Компания также занимается другими услугами. Так, вы можете узнать про фрезерные работы или токарные работы. Если вас при этом заинтриговали другие услуги Сторхауз Украина, в любой момент можно установить связь с менеджерами. Портал компании разработан для любых людей. На нём могут всё понять как парни, так и женщины. У него крутой дизайн, легкий интерфейс, и он очень приятен внешне.

  В компании Сторхауз работают талантливые ребята. К ним возможно обращаться по любым вопросам. Они помогут выбрать вам даже узкопрофильные предметы. Если вам потребуется купить тележку для складского помещения, сделать это реально. А дополнительную справку вы можете получить у специалистов по телефону +38(044)369-58-01, по которому они всегда online.

 2. I just want to tell you that I’m very new to blogs and honestly liked your blog site. Probably I’m likely to bookmark your blog . You definitely have amazing articles. Thanks a lot for sharing your web-site.

 3. Nice post. I discover something more difficult on diverse blogs everyday. It will always be stimulating to read content off their writers and use a little something at their store. I’d prefer to apply certain with the content in my blog whether you don’t mind. Natually I’ll give you a link for your web weblog. Thanks for sharing.

 4. How long does a copyright last on newspaper articles?. . If a service copies newspapers articles and then posts it in a database on the Internet, is there also a copyright on the Internet content?.

 5. I maintain numerous blog sites & discussion forums as well as allow people to write their discuss them. I check routinely as well as get rid of any type of vow words, etc. I additionally ask commentors not to leave any type of bad terms on the blogs/forums. Nonetheless, that stated, am i still lawfully responsible for the content on my blog/forums if they compose a vilifying remark or abusive comments?. Several many thanks.

 6. I’m producing a new blog site about literary works (what I have actually reviewed, what I’m reading), but I’m having trouble thinking about a title. I such as the idea of something having to do with a fixation with literature yet I believe bookophilia gets on the average side. What do you consider Litophilia? Is it also comparable to «lithophilia» Which means the love of rocks? Any type of concepts? Thanks!.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *