“Ми забезпечимо виконання двосторонніх угод про свободу мореплавання, зокрема, – в Азовському та Чорному морях. ” Україна забезпечить свободу мореплавання в Азовському і Чорному морях

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Ізмаїла Одеської області заявив,що Україна забезпечить виконання двосторонніх угод про свободу мореплавання, зокрема, – в Азовському та Чорному морях.

“Ми не допустимо окупації Азовського моря та Керченської протоки. Ми забезпечимо виконання двосторонніх угод про свободу мореплавання, зокрема, – в Азовському та Чорному морях. Ми гарантуємо безпеку та захист національних інтересів України”, – зазначив голова держави.

“Агресія РФ на сході, анексія Криму, агресія проти ВМС України в Керченській протоці не змінять нашого статусу морської держави. Присутність на морі – важливий національний інтерес. Статус України як морської держави – збережемо. Статус Ізмаїла – морських воріт України – розвиватимемо”, – додав Порошенко.

Зазначимо, що Німеччина готова підтримувати Україну в питаннях стримування російської агресії шляхом присутності кораблів ВМС Бундесверу у Чорному морі.

Свобода судноплавства повинна бути забезпечена в Керченській протоці та Азовському морі на тривалій основі.

9 Comments on ““Ми забезпечимо виконання двосторонніх угод про свободу мореплавання, зокрема, – в Азовському та Чорному морях. ” Україна забезпечить свободу мореплавання в Азовському і Чорному морях”

Добавить комментарий