Не звільнив, а підвищив. Зеленський призначив Богдана керувати ще одним органом

Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави.

Президент України Володимир Зеленський призначив керівника Офісу президента Андрія Богдана головою Комісії державних нагород та геральдики.

Згідно документу, заступником голови Комісії є керівник апарату Офісу президента України Олексій Дніпров, відповідальним секретарем Комісії – керівник Департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород Офісу президента України Андрій Осідак.

29 липня телеграм-канал Shadow Anonymous  повідомив, що Богдан подасть у відставку нібито через тиск з боку США – там його вважають “правою рукою” бізнесмена Ігоря Коломойського.

Увечері 1 серпня низка всеукраїнських ЗМІ масово повідомила про те, що  голова Офісу президента Андрій Богдан написав заяву про звільнення «за власним бажанням». theБабель, опублікували фото написаної Богданом заяви. У всіх фото однакове – заява сфотографована не повністю, не видно дати й підпису. У тексті заяви йдеться: “Прошу звільнити мене … займаної посади за в… бажанням з моменту … бажання”.

Офіційного підтвердження 1 серпня не було. Богдан відмовився від коментарів ЗМІ того вечора, натомість у соцмережі тролив мера Віталія Кличка.

Він виставив у Facebook фотожабу – під фото Кличка розміщений підпис: “Бл*дь, скажіть уже хто-небудь, він Андрій чи Богдан?”. Перед тим Кличко заявив, що, мовляв, влада хоче забрати в нього посаду голови КМДА (у Кличка залишиться лише посада Київського міського голови) й призначити туди іншу людину, встановивши в столиці двовладдя. Згодом Богдан заявив про те, що йому пропонували 20 млн доларів за те, щоб”не рухати” Кличка з посади голови КМДА.

Столичний мер звернувся до НАБУ із закликом відкрити кримінальне провадженняза заявою Богдана про пропозицію йому хабара.

Добавить комментарий