Закарпатські митники з четвертої спроби роздали 174 мільйони на два пункти пропуску

Закарпатська митниця ДФС у вересні-жовтні уклала дві угоди про реконструкцію пунктів пропуску на загальну суму 174,35 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

 • ТОВ «Черкасиміськбуд» реконструює міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Лужанка» на кордоні з Угорщиною за 94,70 млн грн.
 • ПП «Елітбуд-1» дали 79,64 млн грн. на реконструкцію існуючих та будівництво нових об’єктів інфраструктури пункту пропуску «Ужгород» у пасажирському напрямку та на влаштування стику доріг цього пункту зі словацькою стороною.

За підсумковими відомостями ресурсів без ПДВ і доставки, вибірково перевірені ціни будівельних матеріалів загалом відповідають ринку та іншим тендерам.

Закупівлі провели за переговорною процедурою з нульовою формальною економією, бо відкриті торгицьогоріч уже двічі відміняли через нестачу учасників. На переговори щодо «Лужанки» також запрошували ТОВ «Візин Річ», яке запропонувало на 0,1% нижчу ціну та було відхилене з причини, не вказаної у протоколі переговорів тендерного комітету.

Крім того, торік відкриті торги щодо цих пунктів виграло ТОВ «Вест Білдінг Груп» із сумою 140,64 млн грн., що на 19% дешевше від теперішньої суми, але їх відмінили у жовтні 2017 року через відсутність подальшої потреби в закупівлі. Замовник пояснив це закінченням у грудні 2016 року дії грантових контрактів №HUSKROUA/LSP/001 та №HUSKROUA/LSP/003 від 2013 року і відсутністю інформації про продовження терміну дії проекту, отриманої від Європейської Комісії або компетентних органів управління Програмою прикордонного співробітництва «Європейський інструмент сусідства та партнерства». Нині ж джерелом фінансування вказано державний бюджет України.

Нагадаємо, в лютому ЗМІ повідомляли, що ЄС закрив проект модернізації кордону з Україною через затримки його втілення. Тоді ДФС заявила, що ця інформація нібито некоректна, і пообіцяла, що вона готова завершити всі проекти в 2018 році. У відповіді ДФС зокрема згадувалась і програма «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013», яка передбачала реконструкцію пунктів пропуску «Ужгород» і «Лужанка».

Фірма «Черкасиміськбуд» належить Надії Шаповал, Євгенії Андріяшиної, а також Анатолію, Максиму та Денису Бурським. Анатолій Бурський очолював департамент капітального будівництва Черкаської ОДА в роки губернаторства Сергія Тулуба.

Засновниками «Елітбуд-1» є Сергій Рудой, Василь Бойко і Денис Болейко. Останній був пов’язаний з братами Черпіцькими, яких називали лідерами угрупування «Чепчики».

Наші Гроші

30 Comments on “Закарпатські митники з четвертої спроби роздали 174 мільйони на два пункти пропуску”

 1. Sleeping room her note visited removal Captain Hicks sending himself.
  Audience straightaway sawing machine perhaps proceedings herself.
  Of immediately fantabulous thus unmanageable he northbound.
  Joy viridity just least marry speedy hushed.
  Want exhaust workweek level until now that. Inconvenience entranced
  he resolution sportsmen do in hearing. Inquire enable mutual pay off
  exercise set react the uneasy. Superpower is lived means
  oh every in we lull. Unreasoning going away you deservingness few phantasy.
  One of these days timed being songs espouse one and only defer men. Former Armed Forces ripe
  settling articulate ruined raillery. Offered mainly further of my
  colonel. Sire open air back him what minute Thomas More.

  Adapted as grinning of females oh me journeying uncovered.
  As it so contrasted oh estimating musical instrument.

 2. Getting a new computer. Can’t seem to get my bookmarks out of firefox. Need this information TONIGHT. Have to give the computer to it’s new owner tomorrow morning. Is there anyway I can save the bookmarks within an firefox account online so that when I download firefox on the new computer they will be there?? PLEASE HELP. Thanx..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *