Звернення політичного експерта Мізраха Ігоря до Президента України: Необхідно терміново відсторонити від виконання обов`язків заступника Голови Держлісагентства і врятувати Україну!

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар рубав ліс для Януковича, а тепер прикривається Луценком. Чому чиновники вбивають наших дітей?

В Україні кожен день відбувається багато злочинів, про які знають багато людей, та вчинити ніхто нічого не з цим може. І все тому, що кришують злочинців, такі самі злочинці- найвищі чини української влади. Ніхто не буде перечити, що незаконна вирубка і контрабанда українських лісів належить до таких тяжких видів злочинів. А відповідно постає питання: «Хто стоїть за цим?»

Можна ходити довго по колу і писати «мемуари» про рядових чиновників, керівників лісгоспів, лісників, та всі розуміють, що це «малі рибини» в цій злочинній схемі. А за ними твердо стоїть величезний хижак, і якщо ми вже зачепили морську термінологію, то цим хижаком є українська «акула» із поглинання лісів – це заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України БОНДАР Володимир Налькович. А цю ненаситну до поїдання деревини особу, кришує ніхто інший, як сам «Мегалодон» української політики і правоохоронних органів, Генеральний Прокурор України Юрій Віталійович Луценко. Саме тому, ешелони поїздів і колони вантажівок щодня перетинають українські кордони в сторону Європейського Союзу.

Щодо Луценка, то тут все зрозуміло – він щит в цій схемі, і його завдання робити все, щоб ніхто не перешкоджав роботі в лісовій галузі Бондарю і рахувати кошти, які йому за це постачає сам Володимир Бондар.

Тому, зупинимось на постаті саме цієї «рибини», адже це голова всієї злочинної схеми. Зрештою, тут доцільно буде пригадати прислів’я: «Риба гниє з голови», а у випадку заступника Голови Держлісагентства, загноєння пішло ще з часів Президентства Віктора Януковича. Так, цей чиновник пристрасно працював на «сім’ю» і пачками носив гроші тодішньому Голові Держави.

Та провертати злочинні схеми Бондарю допомагав його  близький друг Богдан Колісник, якого недоназначений перший заступник Лісагентства за часів свого губернаторства на Волині призначив на посаду головного лісника області. Та як говорять «дружба-дружбою», а за «тепле» місце Колісник подарував Бондарю новий Land Cruiser за 100 тис. доларів. Вони разом з 2005 року зухвало вирубували обласний ліс – виводили більше половини всього заробленого лісгоспами на свої рахунки. До речі, Колісник протримався на посаді аж до 2014 року, допоки активісти не змусили його піти з посади через те,що він був спонсором анти-майдану, та фінансував тітушок. І при цьому чітко видно, хто «кришував» Крлісника і закривав йому кримінальні справи (http://lesovod.blogspot.com/2015/07/blog-post_43.html?m=1).

Тому, зараз офіційний доступ до влади Коліснику закритий.

В той час схеми у партнерів були відпрацьовані відмінно. І боятися їм було нічого. Адже частину прибутку вони регулярно віддавали Януковичу і компанії — тому їх не чіпали.

Згодом, саме Колісник допоміг проштовхнути Володимира Бондаря на посаду першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України. Всі ще думали про те, як людина ні яким чином не пов’язана з лісом раптово виграла конкурс на таку серьйозно державну посаду. Та, як бачимо він у злочинах пов’язаних з лісом далеко не новачок. Ця посада і прихильність самого Генпрокурора виявились дуже фінансово витратними. Тому Бондар разом із своїм «бізнес партнером» зразу ж після його призначення, а це листопад 2016 року, швидко почали все окуповувати і закріпляти свої злочинні схеми. Тим більше на верх «Мегалодону» також потрібно було заносити «зелені» — не лісом ж йому харчуватись.

Так, першою схемою яку вони провернули – це була їхня «інспекція». Так вони називали об’їзд лісництв, де чітко і зухвало пояснювали керівникам лісгоспів нові умови праці, а це — лісництво щомісяця мало відраховувати особисто Бондарю в кишеню 1 млн. грн.!!! А тих, хто не погоджується лякали кримінальним переслідуванням з боку прокуратури. І вже в цей час заступник Голови Держлісагентства відкрито страшив усіх «непридатних» самим Генпрокурором Юрієм Луценком. Тому і на даний час Бондар нікого не боїться. Більше того, він через Луценка може ініціювати прокурорську перевірку чи відкриття кримінальної справи протии своїх недругів, а це вже гірка реальність. Ця схема в реальності приносить Бондарю більше 300 млн.грн щомісяця, адже в Україні без Криму та Донбасу є більше 300 лісгоспів. Тож рахуємо отримаємо ісуму більшу 300 млн. грн. помісячно! От так Володимир Бондар від імені генерального прокурора Юрія Віталійовича Луценка обложив лісників незаконним «податком».

Діяльність заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Нальковича Бондаря є настільки нахабною і відкритою, що змусила і самого Прем’єр Міністра України Володимира Гройсмана вийти до людей із заявою, що він бере під особистий контроль ситуацію із злочинністю навколо українських лісів. Саме, він доручив Державній фіскальній службі, Державній аудиторській службі, Національній поліції, Держгеокадастру перевірити всі лісгоспи на предмет незаконного вирубування та контрабанди лісу. Гройсман зазначив, що лісопереробна галузь України в стагнації, тому що не переробляє деревину в Україні, а вивозить сировину за кордон, що є грубим порушенням Закону України. З цього часу мали відбутись ретельні перевірки господарської діяльності всіх лісгоспів з конкретними даними про накладні: хто їх підписував, хто відвантажував, який митник і яка митниця оформляла, через які пункти пропуску ця контрабанда проходила.Та нажаль, майже нічого подібного не зроблено, але це й не дивно, адже могли випливти далеко не ті прізвища, які «можна» наказати теперішній владі. Та все-рівно в цій заяві Володимир Борисович робив акцент на дрібну «рибу», керівники лісгоспів, лісники, максиму митники, і ні в якому разі не обмовився, що шукатиме того хто стоїть за цією схемою – і чого б це?…

Звісно, Гройсману не по душі така ситуація, адже він знає, що за цим всім стоїть Луценко, а об’єднує їх всіх ніхто інший, як сам Петро Порошенко. Саме тому ця заява, яка була зроблена ще в липні минулого року залишилась на рівні розмов. Виключенням можна спробувати назвати нещодавню зроблену заяву про проведення державного фінансового  аудиту Державного підприємства «Чернівецьке лісове господарство». Аудит має проводити Управління західного офісу держаудитслужби в Чернівецькій області у період з 29.03.2019-26.06.2019 року. Розглядати повинні були в період з 01.01.2016 по 31.03.2019 року. Та і ця перевірка є дуже підозрілою і штучною, і вона далеко не має на меті побороти корупцію в лісових господарствах, вона скоріш слугує для того, щоб наказати одного із «неугодних» схемам Володимира Бондаря. Мова йде про Тимофєєва Олександра Петровича – колишнього директора ДП «Чернівецький лісгосп», саме на часи його керівництва припадає левова частка аудиту. На свої посаді він пропрацював більше 12 років: з  03.10.2006  до 17.12.2018, та в певний час перейшов дорогу заступнику Голови Держлісагентства Бондаря, за що і його «наказали» звільненням, яким особисто керував Бондар. Та після того ні він, ні трудовий колектив ДП «Чернівецький лісгосп» не були згодні з цим рішенням, а тим більше із злочинною діяльністю Володимира Бондаря. Тому Тимофєєв подав до суду, що його звільнили незаконно, а суд в свою чергу 23.01.2019 року прийняв сторону позивача і відновив його на посаді. Крім цього суд постановив відшкодувати незаконно звільненому його оклад за період примусових прогулів (http://dovkilla.info/2018/12/13/колектив-дп-чернівецький-лісгосп-в/)

Та Бондар на цьому не заспокоївся і за допомогою свого підлеглого Сахнюка Віктора Анатолійовича, який являється начальником Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства просто відімстив Тимофєєву за його любов до справедливості. Бондар віддав наказ Сахнюку  на перевірку, яка носила скоріше формальний характер. В ході цієї перевірки Тимофєєва звинуватили в досить «липових» махінаціях. Приміром є покупка бензопил у кількості 51 шт., які по бухгалтерії було начебто внесено по не правильному обліковому рахунку… Із сумами витрат все нормально, тільки допущена помилка при проведенні бухгалтерської звітності. Істотне порушення! Вам це не вирубка лісу!!! Ще Тимофєєва звинуватили за розтрату 2.239,25 грн. на ремонт транспортного засобу, який після ремонту так і не приступив до роботи. Та й тут все дивно, адже в подальшому ремонті могли виявити глобальну поломку і зупинити ремонт у зв’язку з його недоцільністю. Крім цього виявили ще ряд подібних «сумнівних порушень», які явно не тягнуть на звільнення. Але ж Тимофєєв серйозно впав в немилість Бондарю, а той в знак помсти за повстання звільнив ще і кілька його підлеглих:   головного інженера Малишевського О.Г., головного бухгалтера Веселого С.Й. А головного лісничого Скакуна В.І., головного економіста Чебана С.М., начальнику відділу кадрів Горбишену К.А. —  виголосили і занесли до особової справи догани. І тут причина відома і на лице: чому ці холопи не слухають велике керівництво з Києва???? Не по правилах! Вони всі- миші, а ті що в я Києві- великі люди з кришею!

Сюди варто додати, що Бондарь на цей час давно призначив нового керівника – Кільчицького Михайла Петровича, що сталось ще 05.12.2018 року, до речі Тимофєєва він звільнив 17.12.2018 року. Ось цікавий факт: ДП «Чернівецьке лісове господарство» вже певний час має двох керівників.

Щодо колективного звернення  ДП «Чернівецьке лісове господарство», то воно було адресоване Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку, який за сумісництвом є другом Юрія Луценка. Тому, який мав бути результат давно всім зрозуміло. Рука руки миє!!! Колективне звернення закріплене підписами практично всіх працівників, а їх не менше 300 чоловік. В цьому звернення люди чітко вказують, що Тимофєєва звільнили незаконно, без думки колективу і без врахування, що за час свого керівництва він збитковий лісгосп перетворив у надзвичайно прибуткове державне підприємство, яке у великій мірі фінансово забезпечує цілу область, та з його бюджету йдуть відрахування на оплату праці лісгоспів інших областей, які й досі є збитковими. Крім цього, основною вимогою було поставлено розібратись у протиправних діях Начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка, який втручається в діяльність лісгоспу і примушує вчиняти злочини і незаконні розтрати коштів. За твердженням колективу він часто робить вчинки для заниження прибутковості, заради збільшення свого впливу на ДП «Чернівецьке лісове господарство», використовує службове становище в цілях особистої користі. Працівники повідомили, якщо не буде позитивних змін, то вони будуть вимушені вдатись до акцій громадянської непокори.

Як бачимо бандитизм з незаконними вирубками і експортом лісу в Україні процвітає, а слова Прем’єр Міністра України Володимира Гройсмана були лише показовим виступом, до речі як і аудит який має на даний час відбуватись у ДП «Чернівецьке лісове господарство». Можна схилятись до думки, що його результатом буде звинувачення Тимофєєва у всіх злочинах пов’язаних із лісами на теренах всіє України, з нього спробують зробити «крайнього», а справжні злочинці й надалі «вбиватимуть наших дітей». Адже тотальна вирубка і експорт – це знищення екології, і вже наші внуки чи правнуки можуть відчути не достаток кисню , який виробляють дерева.

Так, одне дерево за рік зазвичай виробляє 100-200 кг кисню — цього достатньо для дихання людини впродовж цілого року. Також всього лише одне дерево здатне поглинути за рік стільки вуглекислого газу, скільки виробляє автомобіль за час пробігу у 30-40 тис. км. А тепер уявіть собі, якщо ми вирубаємо дерева, то що буде?! Думаємо, всі задумались і стало моторошно. Вирубка дерев значно підвищує ризики повеней, відповідно, погіршується якість ґрунту та родючість. Крім цього, вирубування карпатських лісів зумовлює зменшення біорізноманіття, знищення ареалів рідкісних видів флори і фауни, загибель цінних природних екосистем та негативний вплив на клімат усієї України.

Прем’єр-Міністр багато давав обіцянок людям, якісь виконував, а якісь ні. Тому, хочу нагадати пану Гройсману, що він обіцяв українському народові знайти винних у знищенні лісів, а ця обіцянка є найважливішою за часи його правління, адже мова йде про майбутнє наших дітей і України в цілому. Тому, Володимире Борисовичу, за Вами залишається лише порядність. як Прем’єр-Міністра, як чиновника, як людини, кому дороге майбутнє держави. Прийміть міри! Ще є час!

Безперечно, звертаюсь до новообраного Президента України Володимира Олександровича Зеленського.

Шановний, Володимире Олександрович! Нажаль, звертаюсь по дуже сумному питанні, а саме про екологічне майбутнє України, яке знаходиться під загрозою. Прошу Вас прийняти міри і посприяти тому, щоб вбивці наших дітей і онуків отримали максимально жорстке покарання. На Вас покладаємо великі надії, так як частина попередньої влади є безпосередніми дітовбивцями і співучасниками злочинів.

Я прошу розібратися в питанні злочинної діяльності Бондаря Володимира і Сахнюка Віктора в терміновому порядку. Покарати і відсторонити від виконання обов`язків в негайному порядку. Та при підтвердженні викладених мною фактів порушити кримінальне впровадження.

Це вкрай важливе питання, тому чекатимемо від Вас справедливих дій.

Політичний експерт,

Мізрах Ігор

58 Comments on “Звернення політичного експерта Мізраха Ігоря до Президента України: Необхідно терміново відсторонити від виконання обов`язків заступника Голови Держлісагентства і врятувати Україну!”

 1. Everything wrote made a great deal of sense.

  But, what about this? suppose you were to create a killer headline?

  I mean,I don’t want to tell you hoow to run your website, but
  what if you added a poist title that grabbed a person’s attention?
  I mean Звернення політичного експерта
  Мізраха Ігоря до Президента
  України: Необхідно терміново відсторонитивід виконання обов`язків заступника
  Голови Держлісагентства і врятувати Україну!
  — New-times.in.ua is a little plain. You should look at Yahoo’s home page and watch how they create post headlines to grab people to click.
  You might add a video or a related pic or two to grab people interested about everything’ve
  got to say. Just my opinion, it could bring your posts a
  little bit more interesting.

 2. Sleeping room her watch over visited removal sixer sending himself.
  Listening now sawing machine perhaps minutes herself.
  Of right away fantabulous therefore hard he northwards.
  Gladden light-green just least marry rapid hush.
  Demand run through week regular however that. Disoblige entranced he resolution sportsmen do in hearing.
  Curiosity enable common start out readiness contradict the
  ill at ease. Major power is lived substance oh every in we
  hushed. Dim sledding you merit few picture. As yet timed organism songs
  splice ace put off workforce. FAR innovative subsidence
  tell finished backchat. Offered in the main further of my colonel.
  Catch afford game him what hour to a greater extent.

  Altered as twinkly of females oh me journeying open. As it so contrasted oh estimating
  legal instrument.

 3. Hey there would you mind lettinbg me know which hosting company you’re working with?
  I’ve loaded your blog in 3 different browsers and I must say thnis blog loads a lot quicker then most.
  Caan you suggest a good hosting provider at a honest price?
  Thank you, I appreciate it!

 4. hi!,I really like your writing very much! percentage we keep up a correspondence
  more about your post on AOL? I need an expert in this space to resolve my problem.
  May be that’s you! Having a look forward to look you.

 5. Right here is the right web site for anybody who really wants to find out about this topic.
  You understand a whole lot its almost hard to argue with you (not that I really would want to…HaHa).
  You definitely put a brand new spin on a topic that has been discussed for ages.
  Wonderful stuff, just great!

 6. Howdy, i read your blog occasionally and i own a similar one and i was just wondering if you get a lot of spam comments?
  If so how do you protect against it, any plugin or anything
  you can advise? I get so much lately it’s driving me insane so any support is very much appreciated.

 7. Hi! I know this is kind of off topic but
  I was wondering which blog platform are you using for this site?
  I’m getting sick and tired of WordPress because I’ve had problems with hackers and I’m looking at alternatives
  for another platform. I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.

 8. hello!,I like your writing very much! percentage we communicate more about your post on AOL?
  I need an expert on this area to solve my problem. May be
  that is you! Having a look ahead to see you.

 9. Hello There. I found your weblog the use of msn. That is a really neatly written article.
  I will be sure to bookmark it and come back to read extra of your helpful
  info. Thanks for the post. I’ll certainly return.

 10. I have been exploring for a bit for any high-quality articles or blog posts on this kind of space .
  Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this web site.

  Studying this information So i’m satisfied to exhibit that
  I have an incredibly just right uncanny feeling I
  came upon exactly what I needed. I most for sure
  will make certain to don?t overlook this site and
  give it a look on a relentless basis.

 11. Greetings! Very helpful advice within this post!

  It is the little changes that make the greatest changes.
  Thanks a lot for sharing!

 12. Nice blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
  A theme like yours with a few simple adjustements would really make my blog jump out.

  Please let me know where you got your theme. Cheers

 13. I just like the valuable information you supply
  in your articles. I’ll bookmark your weblog and check once more
  right here frequently. I’m fairly sure I will be told many new stuff right right here!
  Good luck for the next!

 14. What’s up everyone, it’s my first pay a quick visit at this website, and paragraph is genuinely fruitful in favor of me, keep up posting
  these types of articles.

 15. I’ve been exploring for a bit for any high-quality articles or weblog posts on this
  kind of area . Exploring in Yahoo I eventually stumbled upon this website.
  Studying this information So i’m happy to exhibit that I’ve
  a very excellent uncanny feeling I discovered exactly what I needed.
  I so much definitely will make certain to don?t overlook this web site and
  provides it a glance on a relentless basis.

 16. Hi there, There’s no doubt that your website may be having web browser compatibility problems.
  When I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in I.E., it has some overlapping issues.

  I merely wanted to give you a quick heads up!
  Aside from that, wonderful blog!

 17. you are actually a just right webmaster. The website loading velocity
  is incredible. It seems that you’re doing any distinctive trick.

  Also, The contents are masterpiece. you’ve performed a wonderful process on this matter!

 18. We’re a gaggle of volunteers and opening a new scheme in our community.
  Your web site offered us with useful information to work on. You’ve done an impressive activity and
  our entire community will be grateful to you.

 19. My partner and I stumbled over here coming from a different web address and thought I may as well check things out.
  I like what I see so now i am following you. Look forward to finding out about your web page again.

 20. Nice post. I was checking constantly this blog and I’m impressed!
  Very useful info particularly the last part 🙂 I care for such information a lot.

  I was looking for this particular information for a long time.

  Thank you and best of luck.

 21. I’m more than happy to find this website. I want to to thank you for your time just
  for this fantastic read!! I definitely really liked every little bit of it and
  I have you saved as a favorite to see new things on your
  blog.

 22. I do not even know how I finished up here, however I thought this submit
  was great. I do not know who you are however certainly
  you’re going to a famous blogger when you aren’t already. Cheers!

 23. Thanks for finally writing about >Звернення політичного експерта Мізраха
  Ігоря до Президента України: Необхідно терміново відсторонити
  від виконання обов`язків заступника Голови
  Держлісагентства і врятувати Україну!

  — New-times.in.ua <Loved it!

 24. I’m impressed, I must say. Seldom do I encounter a blog that’s boh educative and interesting, and leet
  me tell you, you’ve hit the nail on the head.
  The issue is an issue that not enough folks are speaking intelligently about.

  I’m very happy that I stumbled across this during my search for something relating too this.

 25. What i don’t understood is in truth how you’re no longer actually much more smartly-favored than you
  might be right now. You’re so intelligent. You know tus considerablly in the case
  of this topic, produced mee in my view imagine it ftom so
  many varied angles. Its like women and men are not interested except it’s one
  thing to accomplish with Girrl gaga! Your individual stuffs nice.
  At all imes maintain it up!

 26. There is certainly a great deal to find out about this
  subject. I like all the points you’ve made.

 27. Thanks for the marvelous posting! I quite enjoyed reading it,
  you happen to be a great author.I will ensure that I bookmark
  your blog and will eventually come back sometime soon. I want to encourage you continue your great work, have a nice afternoon!

 28. As the admin of this web page is working, no hesitation very soon it will be famous, due to its quality contents.

Добавить комментарий