Деградація в чистому вигляді – Крюкова про інтерв’ю Зеленського

198435 ПЕРЕГЛЯДІВ

«У мене є кілька знайомих, впливових, але малопублічний людей, котрі рідко дають інтерв’ю. Не тому що їм не хочеться слави, а тому, що їм потрібні сильні співрозмовники. Вони змушують їх думати. Рости. Ще раз і ще раз повертатися до цієї розмови, щоб краще зрозуміти себе. Вони витрачають час не на інтерв’ю, а, по факту, на змістовний монолог при свідку. І якщо їх кличе на розмову людина, свідомо готова розглядати муху у нього в роті, вони відмовляються. Коли складно – ти ростеш. Коли легко – деградуєшь.

Інтерв’ю Зеленського за підсумком його 100 днів президентства – це деградація в чистому вигляді. 100 днів минуло, а він – на тому ж місці. Актор в раскадрованном фільмі. Невиразний в майбутньому. З рядженим журналістом-актором. Але і цього виявилося недостатньо.

Щоб зробити його хоч крапельку цікавим, режисерові довелося розбавити кіно вставками інтерв’ю інших людей – обслуги, дружини, собак. Самий змістовну відповідь на найскладніше питання – «чому не пересів на велосипед, як обіцяв».

«Знаєте, чому? Не дозволили», – так відповів президент.

А ще сказали, що в новий офіс президента ніхто не переїде, але ми про це три тижні тому і без інтерв’ю знали. Співчуваю Зеленському. Найсильніша людина в країні – за посадою. Такий великий на екрані. А такий маленький в реальному житті …

Ми чекали, що Зеленський, покаже 100 кроків президента в перший місяць роботи. Потім ми просили визначити стратегію за підсумками виборів. Куди ми рухаємося? Що ми за країна? Які цілі у президента на початку і в кінці шляху? Як він буде досягати цих цілей?

Були питання. Не було відповідей. Ми розраховували почути про стратегію в посланні президента перед депутатами Ради. Послання скасували. Проголосували за пакет законопроектів, який ніхто не бачив. За яким ніхто з публічних спікерів не зміг дати чіткого пояснення», – так журналіська висловилася про інтерв’ю президента на своєму блозі.

Мої відео