Ловець снів або прозорий готель, який зачарує кожного, – Ігор Мізрах

  			Ловець снів або прозорий готель, який зачарує кожного, – Ігор Мізрах
30622 ПЕРЕГЛЯДІВ

Унікальний готель Attrap’Rêves (в перекладі з французької «ловець снів») розташований на півдні Франції.

Він представляє собою пару прозорих капсул-напівсфер. Кожна капсула приблизно 3 метри  заввишки і 4 метри в діаметрі. Купол виготовлений з еластичного прозорого матеріалу, форма якого підтримується завдяки постійній циркуляції всередині свіжого повітря. Це здійснюється невеликим безшумним вентилятором. Вдень прозорий купол слугує щитом від ультрафіолетових променів, а в нічний час доби дозволяє насолоджуватися відкритим зоряним небом. Гості готелю мають можливість скористатися телескопом.

Вартість проживання в Attrap’Rêves залежить від сезону і обраного пакета. За стандартний двомісний номер, що включає оренду телескопа і сніданок, доведеться заплатити 139€ у високий сезон і 109€ — у низький.

«Варто зазначити, що готель заселяє дітей тільки старше 6-ти років. Дійсно не для всіх така місцина», – каже Ігор Мірах.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Украина возрождается после кризиса и открывается для инвесторов – Игорь Мизрах

А от наступний готель, який однозначно вартий уваги, розташований у Парижі. «La Reserve Paris — Hotel and Spa» стоїть на авеню Ґабріель, поруч із Єлисейськими полями. Готель припаде до смаку любителям розкоші та комфорту. Вирізняється — бездоганним сервісом та ексклюзивною атмосферою. Простір, освітлення, інтер’єри, оформлені з використанням розкішних матеріалів, — все нагадує атмосферу вишуканих закритих клубів. У готелі всього 40 номерів. Оздоблені вони знаменитим декоратором Жаком Гарсією. А з панорамних вікон можна насолоджуватися видом на Ейфелеву вежу, Пантеон та Площу Згоди.

«Ніхто не заборонив мріяти. Це дає нам змогу опинитися там, де ми хочемо. Наприклад, краса цього готелю зачаровує, змушує нас мріяти про неї. І, хто знає, мрії можуть втілитися в життя. Усім відомо: треба обережно загадувати бажання», – додав Ігор Мізрах.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ

Мизрах Игорь: Возможно ли побороть коррупцию в политике

Мої відео