Pfizer у США третій етап вакцинації

Pfizer у США третій етап вакцинації
320256 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Найближчими днями Pfizer повідомить посадових осіб уряду США про необхідність посилення вакцинації проти коронавірусу після незвичної публічної суперечки щодо того, чи буде необхідний третій постріл, за словами компанії знайомі з планами.
Pfizer і німецька фірма BioNTech оголосили в четвер, що планують отримати дозвіл регулятора на підсилювач протягом декількох тижнів, оскільки вони передбачали, що людям буде потрібна третя доза через шість-дванадцять місяців після отримання двократного режиму. Але чиновники США не вирішили, чи будуть потрібні підсилювачі. І через кілька годин після того, як компанії оголосили про свої наміри в четвер, Міністерство охорони здоров'я та соціальних служб висловило рішучий докір, сказавши, що "американцям, які були повністю щеплені, наразі не потрібен прискорений постріл".

Дискусія про вакцинацію виникає в міру того, як глобальне занепокоєння зростає щодо «дельти», який став найбільш розповсюдженим штамом у Сполучених Штатах. 

Pfizer в Ізраїлі, показує, що його вакцина залишається ефективною проти дельта-варіанту для запобігання госпіталізаціям та серйозних захворювань, але знижує ефективність у запобіганні більш легких випадків. Компанія найбільше зосереджена на тому, чи потрібні підсилювачі для людей похилого віку та найбільш вразливих груп. Pfizer заявила, що має власні дані, що свідчать про те, що імунітет проти коронавірусу знижується у вакцинованих людей з часом.

Повністю щеплені люди захищені від важких захворювань, навіть від найскладніших варіантів.

 

Мої відео